11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Шарфи та рукавиці

  Українські шарфи, рукавиці та офіцерське кашне, для суворих температур

  В даному розділі Ви знайдете класичні шарфи, офіцерські кашне, спортивні та класичні зимові рукавиці. Дані товари підійдуть: офіцерам, працівникам силових структур та відомчих підрозділів, туристам, спортсменам, мисливцям, риболовам та іншим. Більшість товару розміщеного в даній категорії виготовлений українськими виробниками. У нас Ви знайдете офіцерські кашне та шарфи доволі високої якості. Завітайте в наш каталог та переконайтесь в цьому самі.

  Кашне офіцерське – це елемент форменого одягу, який в більшості використовується для естетичного вигляду. Хоча і в холодну пору року можна використовувати, як звичайний шарф. Виготовлені з трикотажного полотна згідно наказу Кабінету міністрів України, що дозволяє утримувати добре тепло.

  Зимові флісові рукавиці з мембраною Gore-Tex ідеально підійдуть для активного зимового відпочинку. Вони виготовляються з сучасних матеріалів та за допомогою новітніх технологій, що дозволяють зберігати тепло та не пропускати вологу. Надійні, якісні, за доступною ціною!!!

  Класичні зимові рукавиці підійдуть для військових та працівників різних структур та підрозділів. В зимовий період, завдяки натуральним матеріалам, чудово утримують тепло та захищають від вітру.