11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Куртки форменні, жилети та бушлати

  Куртки, жилети та бушлати від UkrForma це перш за все якість та надійність

  В даному розділі Ви знайдете зимові куртки для працівників різних підрозділів та відомств, бушлати зимові та жилети камуфльовані.

  Весь товар представлений тут – власного виробництва. Ми розробили та виготовили велику кількість різноманітних моделей спеціально для Вас. Як працівники силових структур так і курсанти військових ліцеїв зможуть знайти для себе необхідні товари. Для покращення технічних характеристик виробів наші конструктори та дизайнери вибрали найкращі матеріали, та розробили сучасні моделі.

  Зимовий одяг високих стандартів

  Наш одяг, як і матеріал, проходить систематичну перевірку, відповідно усім стандартам. Формені куртки, перш за все, повинні володіти щільною тканиною, яка не пропускає холод і не випускає тепло. Ми доклали чимало зусиль, щоб в холодну пору і навіть в люті морози, бушлати на відмінно виконували свою першочергову ціль.

  Попри термостійкість, він чудово володіє високими показниками міцності. Увесь товар, який Ви можете зустріти у нашому каталозі (камуфляжні жилети, зимові куртки, камуфляжні бушлати, куртки державних структур, тощо), націлений на конкурентний ринок, отже проходить усі норми та стандарти споживачів.