11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Костюми тактичні, формені

  Формені костюми за будь-якими військовими напрямками

  В даному розділі ми представили Вашій увазі великий вибір формених, військових костюмів розроблених та виготовлених  згідно діючих наказів на власному виробництві.

  В зв`язку зі зміною форми для військовослужбовців Української армії, ми розробили та виготовили, в новому крою згідно наказу Міністерства оборони України, костюм ЗСУ різних камуфляжних забарвлень.

  Також виготовляються костюми і для інших силових структур та відомств (державна служба з надзвичайних ситуацій ДСНС, міністерство внутрішніх справ України МВС, національна гвардія України НГУ, та багато інших). Зверніть увагу, що всі ці костюми розробляються та виготовляються тільки згідно нормативних документів та наказів України. 

  Виготовлення та пошиття формених костюмів  

  Попри велику кількість високоякісної продукції, також ми реалізуємо формений одяг на замовлення. Зокрема в нашій інтернет мережі Ви зустрінете:

  • Зимовий костюм структури МЧМ (також є в наявності літній варіант);
  • Лісничий костюм;
  • Літній польовий костюм ВСУ (різного окрасу);
  • Польовий костюм МВД;
  • Костюм танкіста;
  • Польовий костюм національної гвардії, та багато-багато іншого.

  Ми постарались, щоб Ви могли купити формений костюм максимально просто і швидко. Це реалізовано завдяки зручній навігації сайту.

  Але за побажаннями наших постійних клієнтів, для індивідуального пошиття, ми інколи змінювали моделі. Як приклад «костюм літній ДСНС на резинці». Завдяки великим потужностям нашого підприємства ми приймаємо замовлення на масове пошиття форменого одягу. Кого це може зацікавити? Це може зацікавити, як працівників силових структур та відомств, керівників великих підприємств, навчальні заклади і т.д..  

  Для детальної інформації, щодо замовлення послуг пошиття чи покупки товару – звертайтесь до наших менеджерів за телефонами, або пишіть на електронну почту (що вказані у вкладці контакти). Ціни на формені костюми зображені під кожним товаром індивідуально. Ми постійно будемо слідкувати за тенденціями ринку на теренах України та будемо розробляти нові, сучасні та практичні костюми для Вас. Дякуємо Вам, що ви разом з нам. Інтернет-магазин форменого одягу УкрФорма.