11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Рюкзаки

  Рюкзаки створені для того, щоб звільнити руки від сумок або речей і переносити великі вантажі без відчутного дискомфорту. На відміну від тактичних сумок - рюкзаки відносно нова річ. Дуже рідко їх використовували під час Другої світової війни. Європейці замінили їх сухарками, а японці і солдати СРСР використовували речові мішки. Але вони не володіли ні місткістю, ні практичністю і до того ж були не зручними. Якщо речовий мішок неправильно наповнити - він перекочується по спині. Сухарки ж мають маленький об'єм, недостатній для перенесення речей. Рюкзаки виготовляють з непромокаючої, безшумної тканини забарвлення камуфляж. Вони настільки функціональні, що їх можна використовувати в будь-яких зовнішніх умовах.
  Армійські рюкзаки виникли в середині ХХ століття і значно спростили життя військовим. На сьогоднішній час купити тактичний рюкзак можна в будь-якому військторзі.

  1 2 3

  Види військових рюкзаків

  • штурмовий рюкзак (для штурму будівель, об'ємом 20-30 л);
  • тактичні рюкзаки (для речей і боєзапасів на цілий тиждень, обсяг 30-50 л);
  • рейдові рюкзаки (великі рюкзаки, дуже об'ємні до 120 л, щоб вмістити все необхідне для рейдів в тил ворога). Для зручності носіння можуть виготовлені з жорстким каркасом;
  • армійські баули, речмішки і рюкзаки використовують і любителі активного відпочинку в повсякденному житті, для подорожей, або для риболовлі та полювання. Баули місткі і зручні для перенесення.


  Ми зібрали для Вас найкращі види рюкзаків камуфляжних від відомих і перевірених виробників. Всі товари виробляються з якісних матеріалів і мають підвищену зносостійкість. Ви зможете підібрати рюкзак, який максимально відповідає Вашим вимогам, як по функціоналу, так і за зовнішнім виглядом. Різні варіанти камуфляжу підійдуть до будь-якого забарвлення військової форми.