11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Сувеніри та аксесуари

  Суверніри з Українською символікою

  Представляємо Вашій увазі сувеніри та подарункову продукцію власного виробництва. Завдяки нашим сувенірам та подарункам Ви зможете зробити приємний, оригінальний та цікавий подарунок для Ваших колег та близьких людей до будь-якого свята.

  Наші сувеніри з Українською символікою зможуть прикрасити, як Ваш офіс так і Вашу домівку. Оглянути або купити сувеніри можливо безпосередньо в нашому каталозі.

  1 2

  Професійний підхід до кожного клієнта

  Майже за двадцять років виробництва, наші майстрині досягли високого професіоналізму у виготовлені надзвичайно красивих картин для подарунків. Наші сувеніри не лише красиві та оригінальні, вони також мають високу якість та не будуть псуватись на протязі довгих років.

  Під час виробництва нашої сувенірної продукції ми завжди використовуємо найкращі матеріали. Для наших виробів ми використовуємо високоякісні  нитки фірми «Gunold» та справжні прикраси фірми Swarovski.

  Нитки фірми «Gunold» виробляються в Німеччині та рахуються одними із світових лідерів у виробництві матеріалів для вишивки. Прикраси фірми "Swarovski" не потребують зайвої реклами, адже прикраси цієї фірми користуються популярністю у всьому світі.

  Наші дизайнери постійно створюють нові картини, які користуються великим попитом на теренах України та за її межами. Наші сувеніри прикрашають робочі кабінети та домівки у всіх куточках нашої країни.