Кошик
11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Форменний одяг "ДСНС України"

  Формений одяг Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС)

  В даному розділі розміщений широкий асортимент форменного одягу, що зацікавить працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Весь товар виготовлений згідно нормативних документів та наказів щодо форменого одягу працівників даної установи.

  Весь формений одяг виготовлений на власному виробництві, висококваліфікованими працівниками на сучасному обладнанні, завдяки чому ми змогли добитись найнижчої ціни на ринку України.

  Форма МНС України - костюми, сорочки, футболки та інший одяг виготовляється з найкращих тканин, що полегшить повсякденне несення служби.

  Ми завжди піклуємося про своїх клієнтів та намагаємось зробити робочий одяг якомога зручнішим та практичним.

   

  1 2

  Пошиття на замовлення

  Окрім того, що у нас Ви можете купити форму МНС в роздріб, завдяки великим потужностям нашого підприємства, ми можемо приймати замовлення на масове пошиття форми ДСНС України.

  За багаторічної співпраці з виробниками взуття в Україні ми вибрали найкращого виробника, який виготовляє все взуття з натуральної шкіри та на сучасному, професійному обладнанні.

  Ми гарантуємо Вам, що взуття придбане в нашому інтернет-магазині буде служити довго та захистить Ваші ноги від пошкоджень в найекстримальниших умовах. Інтернет магазин UkrForma надає можливість купити формений одяг служби України з надзвичайних ситуацій за доволі привабливою ціною.

  Система знижок

  Зареєструйтесь на нашому інтернет-магазині УкрФорма, та отримуйте знижку на наступну покупку. Для кожного клієнта (тільки для зареєстрованих) діє гнучка система знижок, яку розробляйть наші менеджери. Дякуємо Вам за те, що Ви разом з нами!!!