Кошик
11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Формений одяг "Національна поліція України"

  Формений одяг Національної поліції України

  В нашому магазині представлений одяг для службовців Національної поліції України нашого власного виробництва. В нашому каталозі є нова форма поліції, пошита за передовими технологіями, відповідно дотриманих усіх державно нормативних вимог.

  Всі моделі форми поліції нового зразку повністю відповідають усім вимогам керівним документів, що регулюють якісні характеристики та правила носіння даної форми одягу. Матеріали виготовлення підбираються згідно специфікацій, що вказані в керівних документах.

  Купити форму Національної поліції України можуть усі без виключення, зокрема ті хто пройшов атестацію. Наша форма вирізняється еталонною якістю, як матеріалу так і пошиву.

  1 2 3

  Зручний підбір одягу Національної поліції

  Фурнітура підбирається особливо ретельно, адже на неї лягає основне навантаження під час несення служби. В нашому магазині працює «Електронний манекен» який завжди допоможе підібрати оптимальний розмір одягу що зменшить ризик замовити не той розмір до мінімуму, а наші менеджери допоможуть Вам у підборі та відправлять Вам відправлення у найкоротші строки.

  Пошиття форми Національної поліції це один з наших профілів. Ми реалізуємо форму згідно усім стандартів, а також у нас Ви зможете знайти:

  • Натільна чоловіча білизна;
  • Сорочка ЗСУ (реалізуємо навіть під індивідуальний розмір);
  • Рукавиці зимові;
  • Майка чоловіча (різних типів);
  • Формений жіночий капелюх та багато іншого.

  Ми пропонуємо, як зимовий, так і річний варіанту одягу (форми поліції).

  В даний час якість пошиття та зовнішній вигляд форменого одягу для працівника «Національної поліції України» має велике значення адже він дозволяє підвищити авторитет працівника в очах оточуючих на значно вищий рівень. І колектив нашого магазину вважає даний напрямок своєї діяльності таким, що здатен допомогти нашим правоохоронцям в досягненні цієї мети.  

  Купити форму поліції в Україні досить просто, завдяки нашій зручній та інтуїтивній навігації. Приємні ціни за досить високий результат. У нас можливо замовити форму для поліції  оптом, або в роздріб. Доставка здійснюється по всій території України "Новою Поштою".

  ukrforma@ukr.net

  +38 068 28 38 891