11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Спорядження

  Військове спорядження розроблено так, щоб полегшити несення бою для військовослужбовців, та допомогти розмістити боєприпаси. Для розробки військового спорядження бралися до уваги попередні розробки наших спеціалістів та закордонних аналогів, щоб створити максимально зручний та універсальний жилет або ремінь. На протязі багатьох років було створено багато різних моделей, як за дизайном так і за технічними характеристиками.Купити військове спорядження недорого високої якості можливо завдяки безспосередній співпраці.

  Завдяки власному, українському, виробництву ми добилися значно меншої ціни ніж у закордонних виробників, проте зберегли високу якість. Останнім часом стиль «military» набув великого розповсюдження серед цивільного населення (страйкбол, пейнтбол), і військове спорядження знайшло нове застосування для любителів активного відпочинку.

  Колектив нашого магазину завжди оновлює моделі товарів. При створені, розробці нового товару ми беремо завжди до уваги середу та принцип використання даного товару. В даному розділі знаходиться все те, що буде постійно піддаватися великому навантаженню та випробуванню на міцність – після чого повинно залишатися не ушкодженим. Після багатолітнього досвіду, продажу та відгуків наших клієнтів – можемо з впевненістю сказати, що ми досягли необхідного результату. Тому, що при виборі матеріалів для створення того чи іншого товару завжди віддається перевага найміцнішим та найкращим матеріалам.

  Ми завжди раді будемо створювати для Вас різноманітні нові моделі, щоб полегшити несення служби або покращити Ваш відпочинок.