11 відгуків
« UKRFORMA »
+380682838891
 • picture 1

  Сумки на пояс

  Купити сумку на пояс - чудова можливість звільнити кишені і руки. Поясна сумка або бананка - є маленькою, але місткою сумкою на ремені, її можна носити на поясі або плечі. Вона - стильний і практичний предмет. Бананка стане в нагоді і для щоденного носіння і для подорожей. У ній знайдеться місце для найважливіших предметів, які повинні бути під рукою - гроші, телефон, ключі, документи. Така сумка підходить і чоловікам і жінкам, підліткам та людям похилого віку. Особливо незамінна для підлітків, які не люблять великі сумки, а з кишень все випадає. Поясна сумка є також запорукою безпеки Ваших речей, адже в неї не просто залізти.
   

  Як вибрати сумку на пояс?

  Визначтеся з якою метою ви будете використовувати сумку. Спортивна сумка на пояс підійде людям, які займаються спортом, бігають, катаються на велосипеді. Їх виготовляють з текстилю, вони зносостійкі і відмінно піддаються пранню. Шкіряна сумка на пояс відмінно поєднується з багатьма предметами гардеробу.
  Вибираючи сумку на пояс враховуйте:

  • ціну;

  • зовнішній вигляд;

  • якість фурнітури;

  • місткість;

  • зручна посадка (форма і наявність регульованого ременя);

  • дуже зручним буде наявність внутрішньої кишені на блискавці і карабіна для ключів.

  Поясна сумка для бігу — краще рішення

  Сумка на пояс для бігу стане прекрасним рішенням, адже вона зручно кріпиться на пояс і не заважає руху. Сумки з відділеннями на блискавці легко відкриваються і закриваються однією рукою, що дає можливість прямо на ходу дістати з неї що потрібно. З таким комфортним аксесуаром прогулянка стане ще приємнішою!
  До того ж така сумка може виконувати ще функцію поясної сумки для телефону.
  Погодьтеся, цей аксесуар просто не замінний.